kontakt@hanniballektor.pl

+48 535 550 950

Tłumaczymy precyzyjnie i z charakterem

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia instrukcji obsługi, postaramy się, by powstały tekst był zrozumiały i precyzyjny. Tłumacząc katalog lub stronę Twojej firmy zapewnimy chwytliwy i atrakcyjny przekaz.

Prowadzimy pełną obsługę językową firm

Oferujemy szkolenia i kursy językowe dla pracowników. Korygujemy, sprawdzamy lub przygotowujemy korespondencję. Wspieramy w procesie rekrutacji. Tworzymy wielojęzyczne materiały reklamowe.

Oferujemy kursy indywidualne

W ten sposób masz lektora tylko dla siebie i maksymalnie wykorzystujesz czas zajęć. Jeśli nie chcesz kolejny raz zaczynać nauki od podstaw, wybierz zajęcia indywidualne. Po ocenie stopnia zaawansowania wybierzemy kurs dopasowany do Ciebie!

Wpisy na blogu:

To nie Matrix – pierwsze lepsze zasłyszane

Muszę przyznać, że nie jest łatwo wybrać idiomy, które chciałabym Wam przedstawić. Przede wszystkim wiem, że nie może być ich za dużo. Z drugiej strony chciałabym pokazać takie, które można użyć w codziennej komunikacji, czy usłyszeć w pierwszym lepszym odcinku...

Ach, te idiomy… W PRACY.

Jeśli sądziliście, że idiomy stosowane są tylko w podręcznikach do nauki języka angielskiego lub na stronach szalonych anglistów, służę wiedzą, która pozwoli zweryfikować ten pogląd 🙂 Tym razem idiomy, które można usłyszeć w PRACY. Zacznijmy od tego, jaką pracę...

Ach te idiomy! part 3. Nietypowa lekcja o …

Ach, te idiomy (part3) Nietypowa lekcja o kolorach. Jak już pewnie zauważyliście idiomy składają się najczęściej z prostych słów. Można znaleźć wiele idiomów, które opierają się na słownictwie, jakie wprowadza się w pierwszych latach... ba, w pierwszych godzinach...

Tłumaczenia zwykłe

Oferujemy Państwu tłumaczenia zwykle, które nie wymagają poświadczenia przez tłumacza przysięgłego. Posiadamy wszechstronną ofertę dla firm i klientów indywidualnych.

Tłumaczymy:

  • strony internetowe,
  • materiały reklamowe,
  • katalogi,
  • ulotki, broszury,
  • instrukcje obsługi,
  • publikacje prasowe.

Przygotowując tłumaczenie widzimy nie tylko słowo, ale także charakter tekstu. Naszym celem jest możliwie najbliższe przekazanie sensu wypowiedzi. Zależnie od rodzaju tekstu skupiamy się na dokładności przekazu, chwytliwości zastosowanego języka lub innych wytycznych klienta. Do każdego tekstu podchodzimy indywidualnie, gwarantując jednocześnie staranność i terminowość pracy.

Obsługa językowa firm

Prowadzimy kursy języka angielskiego dla pracowników o rożnym stopniu zaawansowania. Przygotowując kurs dostosujemy go do profilu i potrzeb firmy. Nauczymy komunikacji w sytuacjach codziennych, jak i typowo biznesowych. Zajęcia prowadzimy u klienta, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie rozkładu zajęć. Wspieramy w procesie rekrutacji. Prawdopodobnie większość kandydatów ubiegających się o pracę w Twojej firmie deklaruje znajomość języka angielskiego. Przygotujemy Placement test, dzięki któremu przedstawimy dokładną informację o stopniu zaawansowania kandydata lub pracownika. Na życzenie klienta uczestniczymy w rozmowach rekrutacyjnych. Tworzymy wielojęzyczne materiały reklamowe: ulotki, katalogi, kalendarze. Na życzenie klienta przedstawiamy również ofertę druku przygotowanych przez nas materiałów.

Kursy indywidualne

Prowadzimy zajęcia indywidualne na różnym stopniu zaawansowania. Przygotowujemy kursantów do:

  • egzaminów IELTS,
  • egzaminu ósmoklasisty,
  • matury,
  • branżowych egzaminów z języka angielskiego.

Gwarantujemy materiały i metody pracy dostosowane do potrzeb i możliwości. Chcąc zapewnić możliwie najlepsze efekty, regularnie sprawdzamy postępy nauczania.

For Teens!

Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży od 11 roku życia. Od pierwszego spotkania doskonalimy umiejętności: czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie. Każda lekcja to okazja do ćwiczenia wszystkich umiejętności.

Nasze hasło? Grammar – master NOT disaster

Wielu uczniów potrafi wymienić nazwy czasów lub konstrukcji gramatycznych, rozpoznaje pojęcia gramatyczne. – Past Simple? Tak, coś miałem, ale nie znam.

To właśnie nazywamy katastrofą (disaster)!

Stosując metodę PPP (pesentation, practice, production) prezentujemy struktury gramatyczne w kontekście, następnie ćwiczymy je zwiększając stopień trudności zadań.

Trzecie P – production to etap, w którym kursanci używają poznane struktury: piszą maila, rezerwują pokój, opowiadają o minionych wakacjach lub o planach na weekend. Staramy się przygotować do komunikacji w sytuacjach codziennych i motywować do stosowania wiedzy w praktyce.

Dlatego od tej pory nowej struktury/czasu/sformułowania (whatever) używamy regularnie na zajęciach i zachęcamy do tego naszych uczniów! 🙂

W taki sposób stajemy się mistrzami (masters)!

5 + 10 =

© 2019 HannibaLektor

Wykonanie i utrzymaie strony middlewest.pl